Zasadnutia obecného zastupiteľstva

Zasadnutie konané dňa 21.06.2017 (obyčajné)
Wed, 21/06/2017

Zasadnutie konané dňa 09.05.2017 (obyčajné)
Tue, 09/05/2017

Zasadnutie konané dňa 22.02.2017 (obyčajné)
Wed, 22/02/2017

Zasadnutie konané dňa 19.12.2016 (obyčajné)
Mon, 19/12/2016

Zasadnutie konané dňa 04.10.2016 (obyčajné)
Tue, 04/10/2016

Zasadnutie konané dňa 21.06.2016 (obyčajné)
Tue, 21/06/2016

Zasadnutie konané dňa 07.04.2016 (obyčajné)
Thu, 07/04/2016

Zasadnutie konané dňa 05.02.2016 (obyčajné)
Fri, 05/02/2016

Zasadnutie konané dňa 02.12.2015 (obyčajné)
Wed, 02/12/2015

Zasadnutie konané dňa 02.09.2015 (obyčajné)
Wed, 02/09/2015